מאמרים

טיולים ועיסוקים לשעות הפנאי אצל נשים - המשך למאמר

ישנן חברות וארגונים אשר מתעסקים בהכשרה ולימוד של עובדים לעולם היופי והטיפוח והן כבר הבינו את הפוטנציאל שיש בנישה של נשים לימוד נשים את סודות האופנה, האיפור או הטיפוח כתחביב. מצליחניות רבות אוהבות בסתר להתעסק בנושאי יופי וטיפוח בצורה חובבנית,

ללמוד להתאפר, ללמוד לעצב אופנה ברמה כזאת או אחרת או נהנות ללמוד " סטיילינג" . בסופו של דבר כל העיסוקים הללו נחשבים כדבר מה שנשים מצליחות ועסוקות בקריירות מרשימות נהנות לעסוק בו בשעות הפנאי.

ככלל, תחביבים עבור נשים עסוקות זה דבר מאד חשוב. את שעות הפנאי הכל כך מועטות שיש להן, כדאי לנסות ולאפשר להן לעשות בקלילות והנאה ואם אפשר, גם לקחת אותן מן העולם שבו הן מתנהלות באופן שגרתי. עדיף להוציא קצינה בחיל אוויר אשר מתעסקת באמל"חים ונשקים ביום יום לקורס איפור או צילום ולא לקורס פוליטי, קורס תקשורת או כל דבר אחר שישאיר אותה בממשק עם צבא ובטחון. את שעות הפנאי עדיף לה שתשקיע בתחביבים מגוונים, קריאת ספרים, התפתחות אישית, כושר, פילאטיס או אפילו בלימודי הורות ואמהות.

חשוב שיהיה זמן שבו כל אישה תוכל לחוש שהיא בממלכה נפרדת, ממלכה של בילוי תחביב והנאה שהיא כולה שלה ובשבילה ולא עוד ממשק או מאבק עם נושאי העבודה והקריירה.

חזרה לחלק ראשון